درباره ما

گروه مبلمان راتین

صنایع مبلمان و چوب میتن با مشارک 3 شرکت آلمانی، کانادایی و ایرانی با ایده های نو و با سرمایه اصلی خود یعنی جمعی از معماران و متخصصین اجرایی برجسته ایرانی و بین المللی فعالیت خود را در محدوده ی ایران و خاورمیانه آغاز کرد.
صنایع مبلمان و چوب میتن تشکیل شده از دهها مجموعه طراحی و اجرایی، از تیم های طراحی تخصصی فضا تا تیم های متعدد اجرایی برای پیاده سازی طرح ها زیر نظر متخصصین مربوط به خود. صنایع مبلمان و چوب میتن با مجموعه ای از تیم های فنی از طراحی تا اجرای کامل را به عهده گرفته و پروژه ها را با مدیریت مدرن انجام می دهد.

صنایع مبلمان و چوب میتن به عنوان مجموعه ای مستقل زیر نظر صندوق سرمایه گذاری چند ملیتی معماری آلمانی، کانادایی و ایرانی فعالیت خود را در قالب قوانین و استاندارد های جهانی و ایران انجام می دهد.علاوه بر دهها جوایز بین المللی و ایرانی که سی فایو آن را دریافت نموده ، ما هم اکنون عضو سازمان ها و شرکت های برجسته ی بین المللی نیز می باشد، از جمله عضو سازمان بزرگ و بین المللی Houzz نیز می باشد

مهندسین مشاور ابنیه سازان اشل تهران با تلفيق تجربه مديران ديروز ومهندسان فردا از سال ۱۳۷۸ فعالیتهای خود را در زمينه طراحي و نظارت در چهار گرايش معماري، محاسبات، تاسيسات برقي و مكانيكي پروژه هاي ساختماني و صنعتي آغاز نمود. تسلط كامل بر آخرین ضوابط شهرسازی و مقررات ساخت و ساز، توان طراحی معماری، محاسباتی و اجرای کامل پروژه ها ، بهره گیری از امکانات روز مهندسی ساختمان، همراه با بکارگیری اصول نوین مدیریت سازمان ، آموزش های مستمر پرسنلی و پیگیری مسئولانه امور مشتریان، توانسته است جایگاهی مطمئن و قابل اطمینان نزد كارفرمايان برای این شرکت به ارمغان آورد و هم اكنون اين مجموعه قصد دارد با تكيه بر تجارب ارزشمند كاركنان متخصص و مديريت منسجم به يكي از بزرگترين و قابل اعتمادترين‏‌ها در این زمینه تبديل شود.

همواره ، سه عنصر کیفیت، زمان و هزینه در انجام پروژه مد نظر شرکت بوده است تا پروژه بتواند با بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان و با هزینه مناسب به انجام برسد.

این شرکت آماده ارائه خدمات در زمینه های

طراحی نظارت و اجرا،

طراحی داخلی و بازسازی بناهای مسکونی، تجاری، اداری،

نقشه و برگه کلیه رشته ها،

طراحی نما به صورت تخصصی و به همراه اخذ تاییدیه شهرداری،

زیباترین نقشه های معماری به همراه تامین حداکثر پارکینگ

و محاسبات بهینه می باشد.